Hizmetlerimiz

Intermodal Taşımacılık

İntermodal taşımacılık, yüklerin kullanılan ekipmanların içerisinde belirtilen tahliye adresine kadar herhangi bir şekilde elleçlemesi gerçekleşmeden, birden fazla taşıma şeklinin kullanılmasıyla ortaya çıkan bir taşıma modelidir.

Devamını oku

Konteyner Taşımacılık Servisi

Yurtiçi kara operasyonlarında tamamen kendi özmal çekici ve dorseleriyle ön ve son taşımalarını gerçekleştiren LandSea Global, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına her geçen gün araçlarını bir üst segmente taşıyarak hizmet vermektedir.

Devamını oku

Liner Konteyner Taşımacılığı (FCL )

LandSea Global, uzman kadrosuyla ve Avrupa, Afrika ve Amerika kıtalarındaki partner acenteleriyle organize ettiği full konteyner yüklemelerini müşteri talepleri doğrultusunda optimum teslim süresini ve en uygun maliyeti sağlar.

Devamını oku

Bağlama, Sabitleme ve Sertifika Servisi

Proje taşımacılığı kapsamında ve ya gabari dışı ürünlerin taşınması sırasında bağlama, sabitleme ve gözetim sonrası verilen sertifika servisini müşterilerine sunar.

Devamını oku

Proje Taşımacılığı

LandSea Global proje taşımacılığı servisiyle; standart ya da gabari dışı kabul edilen ağır ve hacimli yükleri etkili operasyon çözümleri ve uygun maliyetlerle talep edilen hizmeti müşterilerine sağlar.

Devamını oku

Konsolidasyon Servisi ( LCL – LTL )

Farklı müşterilerden gelen benzer ürünlerin depo içerisinde birleştirilmesi işleminden sonra aynı müşteriye ait olan mallar özel bir alanda toplanır.

Devamını oku

Sigorta Hizmetleri

Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda, elleçleme ve taşımaları yapılan ürünlerin sigortaları tarafımızdan yapılır, böylece oluşabilecek herhangi bir riski sıfıra indirmiş oluyoruz.

Devamını oku

Gümrükleme ve Ticari Mevzuata Uygunluk

LandSea Global olarak, gümrük işlemleri sırasında en küçük ayrıntının bile öneminin farkındayız. Bu bilinçle sizlere gümrükleme, her türlü ticari prosedürler ve düzenlemeler konusunda tam ve eksiksiz destek hizmeti sunuyoruz.

Devamını oku

Sizi dünyaya taşıyacak yerel ortağınız...