Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

LandSea Global olarak müşterilerimize katma değer oluşturacak kapsamlı uluslararası taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

Avrupa, Kuzey Afrika ülkeleri ile çevresel, sürdürülebilir ve maliyet avantajı yaratan Intermodal taşımacılık hizmetini, 45’PW özmal ekipmanlarımız ile gerçekleştiriyoruz.

Sürekli büyüyen ve çeşitliliğe sahip müşterilerimizin ihtiyaçlarını, tüm ulaşım türleri arasında entegrasyon ile sağlıyor, sevkiyat gereksinimlerine göre müşterilerimize en hızlı ve en etkin servisi veriyoruz.

Intermodal taşımacılık, liner konteyner taşımacılığı, proje taşımacılığı, bağlama, sabitleme sertifika servisi, sigorta servisi gibi sağladığımız hizmetler ile lojistik ve finans alanındaki birçok talebe cevap veriyoruz.

Tüm dünyadaki partnerlerimiz ile uluslararası limanlarda müşterilerimize özel esnek planlama, en hızlı süre ve yer garantisinin yanı sıra gerçek zamanlı takip ve izlenebilirlik sağlıyoruz.

Alanlarında uzman kadromuz ile birlikte, müşterilerimiz için maliyet avantajı oluşturacak farklı intermodal iş modelleri geliştiriyoruz.

VİZYONUMUZ

Verdiği yüksek kalitede hizmetler ve müşterisine sunduğu özel çözümler ile, global çapta hizmet veren dünyanın önde gelen lojistik firmalarından biri olmak.

MİSYONUMUZ

Değer katan hizmetlerimizle, müşterilerimizin tüm lojistik ihtiyaçlarını karşılayarak onları rekabette öne taşıyan güvenilir çözüm ortağıyız.

DEĞERLERİMİZ

  • Güven
  • Müşteri Odaklılık
  • Erişilebilirlik
  • Kalite Odaklılık
  • Sorumluluk Bilinci

İntermodal Çözüm Ortağınız...

Neden Landsea?

Esneklik

Pazar yapısına uygun olarak çabuk kararlar almaya ve hızlı reaksiyon göstermeye olanak sağlayan esnek bir organizasyon yapısına sahibiz.

Kıtaların Birleştiği Yerdeyiz

Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarının kalbinde olmamız, geniş yelpazede lojistik ihtiyaçlarınızı kara, deniz, hava ve demir yolu ağlarını kullanarak karşılayabilmemize imkan sağlar.

Müşteriye Özel Çözümler

Sadece büyük firmaların değil, her çapta firmanın ihtiyaçlarını doğru analiz ederek; bu ihtiyaçlara uygun çözümler sunabiliyoruz.

Çalışan Kalitesi

Son derece iyi eğitimli, takım oyununa inanan, şirket DNA’sının değerlerini paylaşan çalışanlara sahibiz. İşlerine tutku ile bağlı olan çalışanlarımızla, sürekli ve sürdürülebilir mükemmellik için çaba gösteriyoruz.