Proje Taşımacılığı

LandSea Global proje taşımacılığı servisiyle; standart yükler ya da gabari dışı kabul edilen ağır ve hacimli yükler için talep edilen hizmeti etkili operasyon çözümleri ve uygun maliyetlerle müşterilerine sağlar. 

Sizi dünyaya taşıyacak yerel ortağınız…

SIKÇA SORULAN SORULAR

Intermodal taşımacılık, yüklerin kullanılan ekipmanların içerisinde belirtilen tahliye adresine kadar herhangi bir şekilde elleçlemesi gerçekleşmeden, birden fazla taşıma şeklinin kullanılmasıyla ortaya çıkan bir taşıma modelidir.

Çevresel:

İntermodal taşımacılıkta kullanılan demiryolu ve roro entegrasyonu, karbondioksit salınımını azaltan ekolojik taşıma modeli sunar.

Sürdürülebilir:

Tercih edilen taşıma şekilleri sayesinde olumsuz hava koşullarından, sınır yoğunluklarından ve petrol fiyatlarına gelen anlık artışlardan etkilenmeyen servis sunar.

Maliyet Avantajı:

İntermodal taşımacılık, kullandığı ekipmanların demiryolu ve roro entegrasyonu uygunluğu sayesinde rekabetci ve maliyet avantajı yaratan hizmet üretmektedir.

Transit Süre & Güvenilirlik:

İntermodal taşımacılık denizyolu ile kıyaslandığında daha hızlı, karayolu ile kıyaslandığında ise aynı transit süreleri sağlayan ve geçiş yoğunlukları, izin belgeleri gibi konuları ortadan kaldıran servis sunar.

İtalya – İspanya – Belçika – Hollanda – İngiltere – Tunus – Fas

Roro ve demiryolu taşıma şekillerine uygun olarak tasarlanan 45’HCPW ekipmanlar, 40’ deniz konteynerleri ile karşılaştırdıgımızda %20 ‘lik hacim avantajı saglamakta ve karayolunda oldugu gibi 33 euro palet tek sıra, 66 euro palet cift sıra olarak yuklenebilmektedir. Tonaj ve ya hacim olarak sorunla karşılaşan firmalar için uygun maliyetli ve sürdürülebilir ürün olarak kullanılır.